برنامه مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال ٢٠١٠ آفریقای جنوبی عبارتند از:
جمعه ٨٩/٣/٢١ – ساعت ١٨:30 – آفریقای جنوبی و مکزیک
جمعه ٨٩/٣/٢١ – ساعت ٢٣:00 – اوروگوئه و فرانسه
شنبه ٨٩/٣/٢٢ – ساعت ١٦:00 – کره جنوبی و یونان
شنبه ٨٩/٣/٢٢ – ساعت ١٨:30 – آرژانتین و نیجریه
شنبه ٨٩/٣/٢٢ – ساعت ٢٣:00 – انگلیس و آمریکا
یکشنبه ٨٩/٣/٢٣ – ساعت ١٦:00 – الجزایر و اسلوونی
یکشنبه ٨٩/٣/٢٣ – ساعت ١٨:30 – صربستان و غنا
یکشنبه ٨٩/٣/٢٣ – ساعت ٢٣:00 – آلمان و استرالیا
دوشنبه ٨٩/٣/٢٤ – ساعت ١٦:00 – هلند و دانمارک
دوشنبه ٨٩/٣/٢٤ – ساعت ١٨:30 – ژاپن و کامرون
دوشنبه ٨٩/٣/٢٤ – ساعت ٢٣:00 – ایتالیا و پاراگوئه
سه شنبه ٨٩/٣/٢٥ – ساعت ١٦:00 – نیوزلند و اسلواکی
سه شنبه ٨٩/٣/٢٥ – ساعت ١٨:30 – ساحل عاج و پرتغال
سه شنبه ٨٩/٣/٢٥ – ساعت ٢٣:00 – برزیل و کره شمالی
چهارشنبه ٨٩/٣/٢٦ – ساعت ١٦:00 – هندوراس و شیلی
چهارشنبه ٨٩/٣/٢٦ – ساعت ١٨:30 – اسپانیا و سوئیس
چهارشنبه ٨٩/٣/٢٦ – ساعت ٢٣:00 – آفریقای جنوبی و اروگوئه
پنجشنبه ٨٩/٣/٢٧ – ساعت ١٦:00 – آرژانتین و کره جنوبی
پنجشنبه ٨٩/٣/٢٧ – ساعت ١٨:300 – یونان و نیجریه
پنجشنبه ٨٩/٣/٢٧ – ساعت ٢٣:00 – فرانسه و مکزیک
جمعه ٨٩/٣/٢٨ – ساعت ١٦:00 – آلمان و صربستان
جمعه ٨٩/٣/٢٨ – ساعت ١٨:30 – اسلوانی و آمریکا
جمعه ٨٩/٣/٢٨ – ساعت ٢٣:00 – انگلیس و الجزایر
شنبه ٨٩/٣/٢٩ – ساعت ١٦:00 – هلند و ژاپن
شنبه ٨٩/٣/٢٩ – ساعت ١٨:30 – غنا و استرالیا
شنبه ٨٩/٣/٢٩ – ساعت ٢٣:00 – کامرون و دانمارک
یکشنبه ٨٩/٣/٣٠- ساعت ١٦:00 – اسلواکی و پاراگوئه
یکشنبه ٨٩/٣/٣٠ – ساعت ١٨:30 – ایتالیا و نیوزلند
یکشنبه ٨٩/٣/٣٠ – ساعت ٢٣:00- برزیل و ساحل عاج
دوشنبه ٨٩/٣/٣١ – ساعت ١٦:00 – پرتغال و کره شمالی
دوشنبه ٨٩/٣/٣١ – ساعت ١٨:30 – شیلی و سوئیس
دوشنبه ٨٩/٣/٣١ – ساعت ٢٣:00 – اسپانیا و هوندراس
سه شنبه ٨٩/٤/١ – ساعت ١٨:30– مکزیک و اروگوئه
سه شنبه ٨٩/٤/١ – ساعت ١٨:30 – فرانسه و آفریقای جنوبی
سه شنبه ٨٩/٤/١ – ساعت ٢٣:00 – نیجریه و کره جنوبی
سه شنبه ٨٩/٤/١ – ساعت ٢٣:00 – یونان و آرژانتین
چهارشنبه ٨٩/٤/٢ – ساعت ١٨:30 – اسلونی و انگلیس
چهارشنبه ٨٩/٤/٢ – ساعت ١٨:30 – آمریکا و الجزایر
چهارشنبه ٨٩/٤/٢ – ساعت ٢٣:00 – غنا و آلمان
چهارشنبه ٨٩/٤/٢ – ساعت ٢٣:00 – استرالیا و صربستان
پنجشنبه ٨٩/٤/٣ – ساعت ١٨:30 – اسلواکی و ایتالیا
پنجشنبه ٨٩/٤/٣ – ساعت ١٨:30 – پاراگوئه و نیوزلند
پنجشنبه ٨٩/٤/٣ – ساعت ٢٣:00 – دانمارک و ژاپن
پنجشنبه ٨٩/٤/٣ – ساعت ٢٣:00 – کامرون و هلند
جمعه ٨٩/٤/٤ – ساعت ١٨:30 – پرتغال و برزیل
جمعه ٨٩/٤/٤ – ساعت ١٨:30 – کره شمالی و ساحل عاج
جمعه ٨٩/٤/٤ – ساعت ٢٣:00 – شیلی و اسپانیا
جمعه ٨٩/٤/٤ – ساعت ٢٣:00 – سوئیس و هندوارس
- مسابقات ١/٨ نهایی جام جهانی فوتبال ٢٠١٠ آفریقای جنوبی
شنبه ٨٩/٤/٥ – ساعت ١٨:30 – اول گروه A و دوم گروه B
شنبه ٨٩/٤/٥ – ساعت ٢٣:00 – اول گروه C و دوم گروه D
یکشنبه ٨٩/٤/٦ – ساعت ١٨:30 – اول گروه D و دوم گروه C
یکشنبه ٨٩/٤/٦ – ساعت ٢٣:00 - اول گروه B و دوم گروه A
دوشنبه ٨٩/٤/٧ – ساعت ١٨:30 – اول گروه E و دوم گروه F
دوشنبه ٨٩/٤/٧ – ساعت ٢٣:00 – اول گروه G و دوم گروه H
سه شنبه ٨٩/٤/٨ – ساعت ١٨:30 – اول گروه F و دوم گروه E
سه شنبه ٨٩/٤/٨ – ساعت ٢٣:00 – اول گروه H و دوم گروه G
جمعه ٨٩/٤/١١ – ساعت ١٨:30 – برندگان مسابقات ٥٣ و ٥٤
جمعه ٨٩/٤/١١ – ساعت ٢٣:00 – برندگان مسابقات ٤٩ و ٥٠
شنبه ٨٩/٤/١٢ – ساعت ١٨:30 – برندگان مسابقات ٥١ و ٥٢
شنبه ٨٩/٤/١٢ – ساعت ٢٣:00 – برندگان مسابقات ٥٥ و ٥٦
- مسابقات نیمه نهایی جام جهانی فوتبال ٢٠١٠
سه شنبه ٨٩/٤/١٥ – ساعت ٢٣:00 – برندگان مسابقات ٥٧ و ٥٨
چهارشنبه ٨٩/٤/١٦ – ساعت ٢٣:00 – برندگان مسابقات ٥٩ و ٦٠
- مسابقات رده بندی جام جهانی فوتبال ٢٠١٠
شنبه ٨٩/٤/١٩ – ساعت ٢٣:00 – بازندگان مسابقات ٦١ و ٦٢
- مسابقات فینال جام جهانی فوتبال ٢٠١٠
یکشنبه ٨٩/٤/٢٠ – ساعت ٢٣:00 – برندگان مسابقات ٦١ و ٦٢